Baikalus pojūčių ritualas Miško prisilietimas

Ritualą sudaro:

“Eternal astragalus“ valomasis aliejus
„Mystical Sangan dalya“ dulksna
„Wise cedrus“ koncentratas

Odos tipas: visų tipų odai, itin tinka jautriai odai

Kaip gera, jog Tavoji širdis pajautė manąjį kvietimą. Šiandien metas trumpam pamiršti urbanistinį bruzgesį, dulkes ir rūpesčius. Pašauk save kelionei į gamtą. Šiame tikrume Tavosios mintys atras vietą, o oda pasimėgaus natūraliomis dovanomis.

Norint trumpam atsikvėpti ir nesirūpinti smulkmenomis, kviečiu Tave pasiruošti.

Tau reikės dubenio su karštu vandeniu (nesijaudink, eigoje jis taps maloniai šiltu). Maloniai Tave kviečiu patogiai įsitaisyti ir kai pajausi tinkamą momentą- įsijunk audio įrašą- aš būsiu šalia Tavęs ir drauge rūpinsiuos Tavo malonia akimirka Baikale.

Šiame rituale susipažinsi su trimis Baikalo kūriniais:
„Enternal astragalus“ valomuoju aliejumi
„Mystical Sangan dalya“ dulksna
„Wise cedrus“ koncentratu

ETERNAL ASTRAGALUS

Valomasis aliejus

 

Pasisemk augalų išminties. Prieš 2000 m. mane pažinę protėviai vadino „Nemirtingumo žole“, lietuviai Kulkšnės vardu vadina. Nuo seno esu laikomas elitiniu augalu, jį savo medicinoje naudojo kinai, persai, tibetiečiai, mongolai, korėjiečiai, indai ir daugelis kitų. Savo savybėmis esu laikomas net stipresniu už gyvybės šaknį – Ženšenį. Dabar esu čia norėdamas susipažinti su Tavąja oda. Mano švelni aliejinė konsistencija, padės kruopščiai, nepažeidžiant lipidinio barjero, nuvalyti odos nešvarumus ar makiažą. Astragale esantys polisacharidai ir flavanoidai turi tonizuojantį poveikį.

 

Stimuliuodamas kolageno sintezę esu Tavo pagalbininkas kovoje su senėjimo procesais. Saldymedžio šaknų ekstrakto pagalba skaistinsiu odą ir stabilizuosiu hiperpigmentacijos procesus. Tuo pat metu apdovanosiu vitaminais ir mikroelementais, pagerės ląstelių prisotinimas deguonimi. Leisk savo odai įkvėpti.

 

Penkios mano dovanos Tavajai odai:

 • kruopščiai pašalinu makiažo likučius ir laisvuosius radikalus;
 • turiu antibakterinių savybių;
 • saugau apsauginį odos barjerą;
 • padedu palaikyti odos drėgmės balansą;
 • mažinu uždegiminius procesus.

 

Aktyviausi ingredientai manyje:

 • astragalas;
 • saldžiųjų migdolų aliejus;
 • kanapių sėklų aliejus.

 

Esu pritaikytas visiems odos tipams. Mane pamils sudirgusios odos, kurių pažeistos apsauginės funkcijos.

 

Pajausk mane ritualų metu:

 1. Pradėk puoselėti odą manimi – užtepk nedidelį kiekį manęs ir masažuok veidą, po to nuplauk veidą vandeniu ir nusausink vienkartine servetėle.
 2. Suvilgyk medvilninius odos diskelius ir masažinėmis linijomis – nuo centro į išorę – nuvalyk odos nešvarumus ar makiažą. Tęsk priežiūrą su „Mystical Sagan-Dalya“.
  3. Kelis lašus manęs paskirstyk ant sausos odos ir lėtais, sukamaisiais judesiais masažuoki veidą. Paliki mane 1–2 minutes. Tada paimk rankšluostį ir pamirkyk karštame vandenyje. Švelniai apgaubk juo veidą ir kruopščiai nuvalyk mano likučius.

 

 

MYSTICAL SANGAN DALYA

Aromatinis veido tonikas

 

Esu Sagan Dali, dažnai vadinamas „Šamano augalu“. Mano naudingosios savybės aprašytos Tibeto medicinos traktatuose. Tolimųjų Rytų šamanai jau nuo seno žinojo apie mano gydomąsias galias, todėl naudojo jas savo magiškose praktikose ir ritualuose. Imperatoriai su mano pagalba prailgindavo savo gyvenimą, o kariams prieš mūšius išgėrus manos arbatos pakeldavau jiems nuotaiką ir padėdavau įveikti nuovargį. Savo dulksna tonizuosiu ir atgaivinsiu ne tik Tavąją odą, bet ir sielą. Manyje esantis Adamso rododendras turi tonizuojančių savybių, tad gerinsiu odos ląstelių energijos apykaitą. Sumažinsiu paburkimus ir smulkias raukšleles. Pelargonijos ir erškėčių vandens mišinio pagalba suteiksiu odai skaistumo, mažinsiu odos uždegiminius procesus, kartu kovosime prieš laisvuosius radikalus. Mano aromaterapinės savybės pakvies Tave kelionei po Baikalo kalnus ir leis džiaugtis gera nuotaika. Leisk pažinti Tavąją odą.

 

Mano penkios dovanos Tavajai odai:

 • tonizuojant suteikiu energijos gūsį;
 • mažinu paburkimus bei patinimus;
 • intensyviai drėkinu;
 • suteikiu odai skaistumo bei lygumo;
 • dovanoju odai antioksidantus.

 

Aktyviausi ingredientai manyje:

 • Adamso rododendras;
 • pelargonijų gėlių vanduo;
 • erškėčių gėlių vanduo.

 

Tinku visiems odos tipams.

 

Pajausk mane ritualų metu:

 1. Esu tonikas Tavo veido odai – pasilepink manimi po veido nuvalymo ritualo.
 2. Susidraugauk su manimi – naudok mane, kai odai reikės tonizuojančio poveikio.
  3. Esu stiprių ir gražių plaukų draugas. Naudok mane kaip purškiklį plaukų šaknims stiprinti.

 

 

WISE CEDRUS

Koncentratas

 

Leiski Tave apglėbti ,,Sibiro miško perlais“. Ar žinojai, kad esu vadinamas ,,Medžiu vaistininku“? Kedras minimas Senajame Testamente, kaip unikalus medis, turintis gydomųjų savybių. Padavimas byloja, kad išminčius karalius Saliamonas, už kedrus šventyklai statyti atidavė 20 miestų. Mano koncentrato švelni aliejinė tekstūra maloniai įsigeria į odą. Manyje slypi gyvybė ir tuo pat metu esu Tava ramybė. Daugiausia mano esybės sukaupęs taigos kedrų aliejus. Nepakeičiamos riebalų, amino rūgštys, vitaminai E ir F stimuliuoja ląstelių regeneraciją, todėl stabdysiu senėjimo procesus odoje. Dėl gausos antioksidantų gebėsiu apsaugoti Tavąją odą nuo laisvųjų radikalų poveikio. Esu praturtintas pušų spyglių ir dervų ekstraktais, kurie nuramina odos sudirgimus ir odą prisotiną deguonimi. Aš švelnus, turiu antialerginių savybių, tad ypatingai tiksiu jautriai odai. Leisk pasidalinti savo ramybe su Tavąja oda.

 

Mano penkios dovanos Tavajai odai:

 • nuraminu sudirgusią odą;
 • atstatau apsauginį odos barjerą;
 • veikiu antialergiškai;
 • stimuliuoju regeneracinius procesus – skatinu ląstelių atsinaujinimą;
 • pasižymiu baktericidiniu poveikiu.

 

Aktyviausi ingredientai manyje:

 • Sibiro kedro sakai;
 • Sibiro kedro pušų sėklų aliejus.

 

Mano sudėtis draugiška kiekvienai odai. Ypatingai palepinsiu jautrias, alergiškas odas. Taip pat mano savybės pritaikytos plonos, pažeistos, pavargusios odos gerinimui.

 

Pajausk mane ritualo metu: užbaik dieną ir pasimėgauk ramiu vakaru su manimi, 2–4 lašus pašildyk savo delnuose ir įmasažuok į švariai nuvalytą odą.

 

Krepšelis

PLAUKŲ DAŽŲ KOKTEILIAI

PLAUKŲ ELIKSYRAI