Skaistinantis ritualas
su vitaminu c

33€

ritualą sudaro:

TIMEXPERT C+ (A.G.E.) vitamino C koncentratas „Pure C“ (6 ml)

TIMEXPERT C+ (A.G.E.) koreguojamoji veido kaukė FLASH C RADIANCE (2 vnt.)

odos tipas:  visų tipų odai, skaistumą praradusiai, pigmentuotai odai

TIMEXPERT C+ (A.G.E.) vitamino C koncentratas „Pure C“ (6 ml)
Serumas sudarytas iš dviejų fazių: askorbo rūgšties miltelių (gryno vitamino C) ir odą drėkinančios bei švelnumo suteikiančios emulsijos. Gaivinanti esencija intensyviai atstato odos švytėjimą, gyvybingumą bei tolygią spalvą. Priemonė pasižymi antioksidaciniu, pigmentaciją ir raukšles mažinančiu poveikiu. Tyrimai rodo, kad naudojant šias ampules, odos kolageno gamyba padidėja net iki 8 kartų, o aiškus rezultatas matomas po maždaug 7 dienų.

TIMEXPERT C+ (A.G.E.) koreguojamoji veido kaukė FLASH C RADIANCE (2 vnt.)
Koreguojamoji veido kaukė pasižymi akimirksniu juntamu poveikiu. Šydo formos kaukė, prisotinta didelės koncentraci-jos sudedamųjų medžiagų, yra patogi naudoti ir turi greitą poveikį. Oda tampa labiau švytinti, tonizuota ir spindinti.

1. Valančia priemone (prausikliu, pieneliu ar kita jūsų naudojama valančia priemone) kruopščiai nuvalykite odą.
2. Šveitikliu pašalinkite negyvų raginių ląstelių sluoksnį. Taip ne tik paskatinsite odos atsinaujinimą, bet pagerinsite grožio ritualų metu naudojamų priemonių veikliųjų medžiagų įsiskverbimą. Jei grožio ritualą atliekate kelis kartus per savaitę, nepamirškite, kad šveitiklį būtina naudoti pagal taisykles: riebiai/mišriai odai 2 kart per savaitę, sausai/ jautriai/ normaliai/ brandžiai – 1 kartą per savaitę. Neviršykite šių rekomendacijų.
3. Tonizuokite odą.
4. Ant veido, kaklo ir dekolte odos paskirstykite serumą ir leiskite susigerti.
5. Išimkite kaukės lakštą iš pakuotės ir uždėkite ant veido ir kaklo odos, kruopščiai Išlyginkite kaukę, kad tolygiai priglustų prie odos ir mėgaukitės 15-20 min.
6. Nuėmus kaukę švelniai įmasažuokite kaukės serumo likučius.
7. Užbaikite procedūrą savo įprastu veido kremu.
8. Maksimaliam efektui pasiekti, serumą rekomenduojama naudoti 10 d. kiekvieną vakarą. Kartą per savaitę, papildant poveikį procedūra su kauke.

Ritualo video pamoka:

Krepšelis

PLAUKŲ DAŽŲ KOKTEILIAI

PLAUKŲ ELIKSYRAI